14. ledna

Vedoucí týmu - 41-60 000 Kč/měsíc

Bohemia Direct Marketing a.s.
Praha – Vysočany

41 000 – 60 000 Kč férové jednání ze strany firmy

Jsi zkušený vedoucí v kontaktním centru? Umíš řídit tým telefonních prodejců? Pak právě Tebe hledáme.

Pro úspěšný a rychle se rozvíjející projekt hledáme další kolegy, kteří nám pomohou efektivně rozvíjet nové telefonní obchodníky, pro které bude denním chlebem aktivní oslovení zákazníka.

Náš cíl je nejenom prodat, ale také zákazníky motivovat a lidsky se s nimi bavit. Věnujeme se jak obchodování s elektřinou a plynem, tak také domlouvání schůzek kolegům v terénu.

Náplní Tvé práce bude:

* Vedení telefonních obchodníků
* Podávání pravidelné zpětné vazby online i offline (mimo telefonní sluchátko)
* Pomoc obchodníkům v provozu přímo při konkrétním hovoru se zákazníkem (online poslech)
* Prakticky poradit, případně hovor se zákazníkem odbavit

Hledáme:

* Člověka s prokazatelnou zkušeností s vedením lidí
* Energickou osobnost se zápalem pro obchod
* Lídra, který umí nadchnout a motivovat svůj tým

Nabízíme:

* Základní mzdu 41 000
* Odměny až 20 000 Kč
* Týden placené dovolené navíc
* Obědy ve vlastní firemní restauraci all inclusive
* Voda, sodovka, káva a horká čokoláda zdarma
* Speciální odměna za doporučení nového zaměstnance
* Kurzy angličtiny zdarma přímo na pracovišti
* Zaměstnanecký tarif na plyn a elektřinu od Bohemia Energy (až pro 4 domácnosti v rodině) - ročně můžeš ušetřit až 5.000,- Kč na jednom odběrném místě
* Mobilní telefon i k soukromému použití

Jsme Bohemia Direct Marketing, moderní české kontaktní centrum telefonního prodeje. Přidej se k nám a staň se součástí velké české energetické skupiny.

Naše moderní prostorné světlé a klimatizované bezbariérové pracoviště je snadno dostupné z celé Prahy metrem (jsme přímo na stanici metra Kolbenova). Nedaleká vlaková nádraží Vysočany a Libeň a autobusové terminály Praha Černý Most, Praha Letňany, Praha Palmovka a autobusové nádraží Praha Florenc umožňují i pohodlné dojíždění z blízkého i vzdálenějšího okolí Prahy.

Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce

Bohemia Direct Marketing a.s. (Zaměstnavatel)
Kolbenova 931/40b, Praha – Vysočany
Plat:
41 000 – 60 000 Kč
Na dobu určitou
Čeština (Výborná), Slovenština (Výborná)