20. listopadu

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO PRO PARDUBICKÝ KRAJ

Bohemia Direct Marketing a.s.
Pardubický kraj

50 000 – 80 000 Kč férové jednání ze strany firmy

Jsi rozený obchodník a rád si vyděláš nadstandartní finance? Naši nejlepší obchodníci si za minulý měsíc odnesli výplatu téměř 95.000,-! Ti průměrní kolem 76.000,-. Máš talent a nebaví Tě plnit nereálné obchodní cíle - staň se součástí našeho týmu a začni si plnit své sny!

Bohemia Direct Marketing, člen skupiny Bohemia Energy hledá obchodníky na pozice okresních obchodních zástupců. Přidejte se do našeho týmu!

Bez čeho to u nás nepůjde?

• Měl bys být aktivním řidičem a rád cestovat v rámci svého svěřeného regionu.
  • Mít aktivní ŽL nebo být ochoten si jej pro výkon profese založit.
  • Čistý výpis z rejstříku trestu.
  • Absolvovat školení – nejste experti v energetice? Vůbec nevadí, všechno Vás naučíme. Poctivé vstupní školení trvá dva týdny a pokud uspějete, zaplatíme Vám za něj.

Co Ti na oplátku nabídneme my?

• Nadstandardní finance – umíme ocenit, když má někdo výsledky. Průměrně si u nás v minulém měsíci obchodníci vydělali 55.000,- - 80.000,-, ale není problém se dostat mezi ty nejlepší, kteří si u nás vydělali až 95.000,-.
  • Pomůžeme Ti zprostředkovat leasing na auto za velmi výhodných podmínek, pokud nemáš auto vlastní.
  • Zajistíme Ti technické vybavení – telefon, notebook i tiskárnu.
  • Dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti na trhu s energiemi.
  • Plný diář – u nás Ti schůzky navolají naši sympatičtí kolegové, takže Ty už se věnuješ pouze obchodu!

A jak to bude probíhat?
Obchodní zástupce Bohemia Direct Marketing je osobním obchodníkem ve svěřené oblasti, obvykle okres, nebo jeho část a zajišťuje uzavírání smluv v oblasti energií se zákazníky na svěřeném území.

Hledáme obchodního zástupce do lokalit: PARDUBICE, SVITAVY a CHRUDIM.

Možná hledáme právě Tebe. Pošli nám na níže uvedený kontakt svůj životopis a my se Ti brzy ozveme!

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Rozjezd zcela nového projektu

Bohemia Direct Marketing a.s. (Zaměstnavatel)
Pardubický kraj
Plat:
50 000 – 80 000 Kč
Na dobu neurčitou
Práce na živnostenský list/ičo
Odborné vyučení bez maturity
Čeština (Výborná), Slovenština (Výborná)