3. září

Telefonní prodejce - i bez praxe nabízíme výdělek 210,- /hod

Bohemia Direct Marketing a.s.
Praha – Vysočany

31 000 – 55 000 Kč férové jednání ze strany firmy

Jsi po škole a nemáš ještě pracovní zkušenosti? Nevadí, pro nás to není limit. Naopak, jsme připraveni ti je dát. A chceš si i pěkně vydělat? Pak jsi na správném místě. Pojď se přidat k nám do týmu a dělej práci, která má smysl – ukaž zákazníkům cestu k úspoře za službu, kterou denně využívají. Ukaž jim, že energie nemusí být předražené.

Hledáme nového člena týmu, který

• mluví česky nebo slovensky jako když bičem mrská
  • je odhodlaný stát se dobrým prodejcem
  • bude aktivně získávat nové klienty a navazovat s nimi vztahy
  • má odvahu zdolávat námitky
  • zanalyzuje potřeby klientů
  • seznámí klienty s produkty Bohemia Energy a bude s nimi uzavírat smlouvy na energie
  • bude mít zodpovědnost za plnění výsledků

Jaká je naše nabídka?

• fixní mzda 210 Kč/hod + neomezené provize z uzavřených smluv
  • práce na HPP v podobě 7 nebo 6 hod/den a volné víkendy
  • plně hrazené úvodní školení
  • flexibilní plánování směn podle toho, jak budeš potřebovat
  • stabilita zavedené společnosti, a to i v době pandemie – COVID nás nelimituje, naopak expandujeme
  • pracovní prostřední nejmodernějšího call centra v České republice (klimatizace, bezbariérový přístup, na každém patře kuchyňka, fotbálek)
  • práce v přátelském a podporujícím kolektivu, který si naši zaměstnanci velmi chválí
  • dobrá dostupnost – sídlíme vedle budovy metra B Kolbenova, v bezprostřední blízkosti je zastávka tramvaje a máme i možnost parkování
  • nástup možný 2x do měsíce

Jako benefit ti dáme

• obědy ve firemní restauraci ZDARMA
  • odměnu za doporučení nového spolehlivého kolegy až 24 000 Kč
  • očkování proti chřipce 1x ročně ZDRAMA
  • 5 týdnů dovolené

Jsme Bohemia Direct Marketing, dceřiná společnost Bohemia Energy, která je ryze českým dodavatelem energií s více než 1,2 milionem zákazníků v České i Slovenské republice. Naše call centrum v Praze ve Vysočanech je klimatizované a plně bezbariérové, můžeme tedy poskytnout pohodlný přístup i pro ZTP.

Už teď se těšíme na tvůj životopis! Odpovíme ti prakticky hned, nechceme tě napínat.

Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Možnost si napracovat hodiny

Bohemia Direct Marketing a.s. (Zaměstnavatel)
Kolbenova 931/40b, Praha – Vysočany
Plat:
31 000 – 55 000 Kč
Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
Na dobu určitou
Odborné vyučení bez maturity
Čeština (Výborná), Slovenština (Výborná)