Na Diakonii oceňuji vstřícnost, podporu k zaměstnancům a s šíří a dostupností daných benefitů jsem spokojená, např. zdravotní volno, studijní volno, velmi příjemné je posezení ke konci školního roku, kde dostáváme pěkný dárek.
V Diakonii se učím stále, k udržování a prohlubování kvalifikace absolvuji různá školení. Práce je to velmi zajímavá a naplňující.
Nemám žádné výhrady, se svojí náplní práce jsem spokojená, získávám v ní nové pracovní zkušenosti a ze strany nadřízeného mám dostatečnou podporu.
NELÍBÍ SE PLATOVÉ OHODNOCENÍ. PŘÍPLATEK ZA PRÁCI V NOCI A O VÍKENDECH 10 PROCENT JE HODNĚ URÁŽLIVÝ.
NELÍBÍ SE MI SEBEHODNOTÍCÍ DOTAZNÍKY, KDE BODOVÉ OHODNOCENÍ JE SMĚŠNÉ. POKUD BY SI NIKDO NAPSAL NULU, TAK DEFAKTO V TÉ POZICI NEMŮŽE PRACOVAT. JEDNIČKA JE SKORO NA STEJNÉ ÚROVNI. TAKŽE POKUD NECHCE ZAMĚSTNANEC ODEJÍT, TOTO NEZEŠKRTNE. A NAOPAK POKUD SI DÁ NEJVÍCE BODŮ, TAK OBČAS TÁPE, JESTI PŘI HODNOCENÍ S NADŘÍZENÝM NEBUDE KÁRÁN ZA NADUTOST. TAKŽE V ZÁVĚRU DÁVÁTE DVOJKY A TROJKY A VŠICHNI JSOU SPOKOJENI.
Snaha o naslouchání všem, zájem o kvalitu poskytovaných služeb, i při velkých nárocích na práci v různých pozicích je to prostě převážně banda "srdcařů", kteří se snaží dělat dobrou práci směrem k potřebným a zároveň spolupracovat mezi sebou...a to mě těší
sociální pracovníci někdy neví "kam dřív skočit"...neberu to jako selhání zaměstnavatele, ale jako zvýšenou potřebnost mnoha lidí a zároveň nároky na administrativu kolem...je umění to skloubit
Pro mne je to příležitost podílet se na zlepšování podmínek života a vzdělávání velmi potřebné skupiny dětí.
Toho co je třeba zlepšit je více, ale kroky v oblasti investic jsou velice perspektivní a všichni spolupracovníci s těmito kroky souhlasí a podporují je.
Atmoskop.cz - find a job that suits you
We believe that people should have a job that fits naturally into the life they want to lead.
Ratings are anonymous and companies cannot delete them.
Don't you have an account on Atmoskop.cz yet? Register