Oceňuji, že se společnost snaží “držet krok” s dnešním životním stylem a zaměstnancům jako bonus dopřeje vzdělávací kurzy, relaxaci v podobě masáží i zdravou stravu. Pružná pracovní doba nebo možnost home office je také velké plus.
Vylepšit by se daly určité procesy a komunikace mezi odděleními. Pro nově příchozí zaměstnance by bylo určitě příjemné, kdyby se nějakou oficiální cestou seznámili s kolegy z jiných oddělení, se kterými budou spolupracovat a s čím se na každého přesně mohou obracet. Nějaký teambuilding by kolegy také mohl sblížit a propojit.
Velké pozitivum :
minimální stres,benefity - např. výuka anglického jazyka,skvělé stravování ,najdou se také lidé s kterými je spolupráce výborná , v mém případě zajímavá práce v čistém prostředí.
Negativum : např. na mé pracovní pozici bych uvítal odborné zaškolování ,které je nutné.
Výše mzdy.
Atmoskop.cz - find a job that suits you
We believe that people should have a job that fits naturally into the life they want to lead.
Ratings are anonymous and companies cannot delete them.
Don't you have an account on Atmoskop.cz yet? Register