Nejvíc si na firmě cením pracovní kolektiv, kde každý může vyjádřit svůj názor a ten je respektovaný.
Firma nabízí spoustu benefitů, stabilní zázemí a možnost rozvoje pro ty, kteří se rozvíjet opravdu chtějí.
Jedná se o nadnárodní korporát se všemi jeho klady i zápory.
Hledáme lidi, kteří chtějí pracovat v high-tech prostředí
Každý si najde to své
Montážní linku ani pásovou výrobu u nás nenajdete
+9
Lidé jsou opravdu vnímaní jako lidé.
Sounáležitost zaměstnanců s firmou je na vysoké úrovni - je zde cítit hrdost na to, pro koho pracují.
Ačkoliv jde o korporát, mnoho věcí lze zařídit překvapivě snadno (např. nákup drobného materiálu).
Kolegové jsou úžasní, sdílející mnoho společných hodnot.
Přesčasy se nepodporují.
Komunikace sr. managementu směrem dolů je standardním korporátním balastem.
Finanční ohodnocení zaměstnanců by mělo být lepší.
Komunikace mezi odděleními není úplně nejlepší.
How would I fit in at Thermo Fisher Scientific Brno s.r.o.?
Find out how your ideas match what employees of this company say.
Just 3 minutes
Osobní přístup a bezvádná komunikace s kolegy i nadřízeným. Pružná pracovní doba a rozmanité benefity vč. těch, které nejsou "oficiální" jako například dobrá kantýna, kde skvěle vaří, přímo ve firmě. Rozmanitá náplň práce. Příležitosti poznávat nové lidi a nabírat nové zkušenosti. Možnost kariérního růstu i na pozicích, kde to není běžné.
Jsem s finančním ohodnocením celkem spokojen, ale vždy to může být lepší.
Zaučování nových kolegů - neustále rosteme a nováčků za poslední dobu je již tolik, že ne vždy jsou kvalitně zaškoleni na svoji roli a kompetence v určené době.
Velmi oceňuji možniost částečně flexibilní pracovní doby. Dost mi to pomáhá plánovat mé volnočasové aktivity. Mám rád pracovní prostředí, nikdy předtím jsem v ničem podobném nepracoval. Je udržované, čísté, spousta místa k relaxu či rozhovorům s kolegy. Oběcně všechny malé i velké benifity firmy (např. multisport, káva zdarma, paušál pro rodinu...). Ale nejvíce pro mě asi práce, každý den se naučím něco nového. Nejvíce mě děsí , že se z mé práce stane rutina. To zde nehrozí.
Občas složitá spolupráce s některými kolegy. Každý si povahově či pracovně nesedne. Naštěstí je to jen velmi malý počet. Čas od času také narazím na složitější byrokracii, kdy by některé procesy mohly být mnohem jednoduší. Na druhou stranu pokud mám nápad jak to vylepšit a je to v možnostech firmy tak si nápad vždy někdo vyslechne a zrealizuje.
Benefitů máme hodně, líbí se mi firemní kultura, je to pozorný zaměstnavatel a mám pocit, že si dokáže vážit svých zaměstnanců. K dispozici je i hodně školení, člověk na sobě může pracovat a posouvat se. 1 den HO a 3 sick day rovněž oceníme.
Víceméně žádné zásadní negativa nevidím, asi jen to, že by bylo fajn mít 2 dny HO.
Jsem v TFS velmi spokojena, ocenuji flexibilni pracovni dobu, skvele kolegy, prijemne pracovni prostredi a v neposledni rade je vyhoda, kdyz clovek muze byt hrdy na produkt sve prace :)
Nektere korporatni procesy jsou zbytecne komplikovane.
Atmoskop.cz - find a job that suits you
We believe that people should have a job that fits naturally into the life they want to lead.
Ratings are anonymous and companies cannot delete them.
Don't you have an account on Atmoskop.cz yet? Register
Hledáme lidi, kteří chtějí pracovat v high-tech prostředí
Každý si najde to své
Montážní linku ani pásovou výrobu u nás nenajdete