7 January

UI Designer | fintech | 80 hodin měsíčně - Skip Pay s.r.o.

Znáš ten pocit, když si otevřeš web nebo appku, všechno dává smysl, a ty si jen spokojeně řekneš „jo, takhle to má být“?

My ten pocit známe a chceme ho nadále dopřávat našim zákazníkům. Naše designery ale v kalendáři tlačí čas, a tak hledáme posilu na cca 80 hodin měsíčně, která je schopná převzít část práce, přinést svůj pohled a držet s námi laťku vysoko.

Pokud je i tvým cílem, aby uživatel intuitivně pochopil, co má dělat a cítil se v produktu jako doma, čti dál.

Co tě u nás čeká?

  • většinu času budeš připravovat UI návrhy, občas skočíš i do wireframů nebo otestuješ prototyp přímo se zákazníky
  • budeš vycházet z našeho design systému a pokud bude potřeba, zvládneš ho rozšířit či upravit
  • tvoje práce nebude končit při odevzdání, bude to i o komunikaci – svou práci budeš prezentovat, vysvětlovat, obhajovat a když si to feedback vyžádá, tak i upravovat
  • všechno bude provázet úzká spolupráce s produkťáky a designery

Co k tomu potřebuješ?

  • prokazatelnou zkušenost s UI designem (tým je ti kdykoliv k dispozici pro podporu a konzultaci, ale očekáváme určitou míru seniority)
  • Figma je tvým přirozeným prostředím
  • dobře se orientuješ v designových principech a sleduješ aktuální trendy
  • preciznost, organizovanost, spolehlivost, zodpovědnost a schopnost udržet projekty i komponenty ve Figmě v řádu
  • působíme na více trzích, proto se ti bude hodit i angličtina

Jak fungujeme?

  • jsme produktový tým se dvěma PMkami a dvěma designery
  • jedeme 14denní sprinty, takže termíny jsou jasně dané
  • spokojený klient je pro nás na prvním místě, takže vše stavíme na reálných potřebách uživatelů – pravidelně testujeme a neustále iterujeme

Proč do toho jít s námi?

  • na trhu jsme od roku 2018 a za zády máme ČSOB, takže žádný křehký startup
  • je nás přes 80, ale pořád si držíme rychlost a chuť věci posouvat
  • v průměru je nám 35 let
  • jsme sehraný tým, který si pomáhá a umí se domluvit
  • nabízíme flexibilní pracovní dobu i možnost práce na dálku, ale rádi se potkáváme i na Radlické v našich super kancelářích (střešní terasy, tělocvična, zeleň a relax zóny, kavárna, metro a tramvaj u budovy)


Jdeš do toho s námi?

Portfolio nám nejlépe ukáže, jak přemýšlíš, proto nám prosím pošli ukázku své práce + pár vět o sobě a my se ti ozveme.

Benefits

A longer unpaid leave, Educational courses, training, Individual schedules of working hours, Corporate events, Occasional work from home, Flexible start/end of working hours, Notebook, Refreshments on workplace, Self-organization of the job

About the Job

Type of Employment:
Part-time work
Type of Contract:
Contract under Trade Certificate / Identification No.
Recommended education:
Secondary education or professional training with a school-leaving exam
Recommended languages:
Czech (Proficient), English (Intermediate)